2016

FCI 235 (D). GREAT DANE / DEUTSCHE DOGGE

04.09.2016

Чемпіонат ВКП Німецький дог
 Ранг Чемпіон Клубу
Эксперт – Rita Reyniers (Бельгія)
Дуже вдячні Світлані Ігнатьевій за звіт про виставку

Blue

FEMALE – Baby
1. YULANA PODAROK SUD’BY
(ORSIKA PODAROK SUD’BY & NASH RABDAN ARSALAN DEL AZART DOG)
d.o.b. 31.01.2016 BLUE
вл.Карнаушенко М.В., Київ
Краще цуценя  окрасу. Краще цуценя Чемпіоната.
MALE –  Junior

2. BRIG
(ANAKONDA TSARITSA ZMEY & BRUSSEL DEL AZART DOG)
d.o.b. 31.05.2015, BLUE
Анісимова А.Г. Маріуполь
Н/з

FEMALE – Junior

3. BALTIKA
(ANAKONDA TSARITSA ZMEY & BRUSSEL DEL AZART DOG)
d.o.b. 31.05.2015, BLUE
Чебанова И.В. Iрпень
Дуже добре

MALE – Intermedia

4. ZIDAN BLUE SKY TERRA ALANO
(CALLIPSO TERRA ALANO & BRUSSEL DEL AZART DOG)
d.o.b. 16.02.2015, BLUE
Особливець И.Н. Київ
Відмінно -1, КЧК

MALE – Open
5. APOLLON SKY IZ YURIEVGRADA
(DE FIONIX BLACK MAMBAV.I.P.VON GIGANTIC BLAU)
d.o.b. 26.04.2013, BLUE
Іваницька О.В Черкаси
Дуже добре

6. SHERVUD PODAROK SUD`BY
(UNELMA PODAROK SUD’BY & BADEN-BADEN DEL AZART DOG)
d.o.b. 23.08.2014, BLUE
Загарiя Т.В. Київ
Відмінно – 1, КЧК

FEMALE – Open
8. ATLANTA IZ YURIEVGRADA
(DE FIONIX BLACK MAMBAV.I.P.VON GIGANTIC BLAU)
d.o.b. 26.04.2013, BLUE
Партика Ю.Л. Київ
Відмінно – 2

9. CHARODEYKA PODAROK SUD`BY
(URSULA PODAROK SUD’BY & CASHMERE HAVENLY BLUE Margarejro FCI)
d.o.b. 11.08.2014, BLUE
Зубкова А. Київ
Відмінно -1, КЧК, ЧК, BOB, BISS 1
Краща собака Чемпiоната

10. CHARITE PODAROK SUD`BY   
(URSULA PODAROK SUD’BY &CASHMERE HAVENLY BLUE Margarejro FCI)
d.o.b. 11.08.2014, BLUE
Загарiя Т.В Київ
Н/з

MALE – Champion
10. AQUA MARIN IZ YURIEVGRADA
(DE FIONIX BLACK MAMBA & V.I.P.VON GIGANTIC BLAU)
d.o.b. 26.04.2013, BLUE
Тромса Д.П. Черкаси
Вімінно – 1, КЧК, ЧК, КК

Fawn

MALE – Champion club
11. BIG BOY NUO GRAZUCIU
(TICHE NUO GRAZUCIU & EURO POWER BOY TOY)
d.o.b. 27.01.2010, FAWN
Несіна В.В. Київ
Відмінно – 1, КЧК, ЧК, КК, ВОВ, BISS 2

Brindle

FEMALE – Open

12. RONALDINA INFANTA TERRA ALANO
(PAJER ROT TRAUM & AKVAREL)
d.o.b. 01.10.2010, BRINDLED
Мороз Д.А. Київ
Відмінно – 1, КЧК

FEMALE – Champion
13. GRAN ALEGRIA TERRA ALANO
(OBRA DEL ARTE TERRA ALANO & EROS NUO GRAZUCIU)
d.o.b. 25.08.2014, BRINDLED
Особливець I.- Iщенко С. Київ
Відмінно – 1, КЧК, ЧК, КС

Marble

FEMALE  – Junior

14. KOHANA MOYA TERRA ALANO
(HANTA HANIM TERRA ALANO & LOGAN DE EL CAMUNER)
d.o.b. 14.06.2015, HARLEQUIN
Особливець І. Київ
Дуже добре

MALE – Open
15. ALCESTIS ANIGETUS ZE’US WINNER
(DOLCHE DONNA LUNAYA DOLINA & DINO BADGIA TERRA ALANO)
d.o.b. 15.07.2014, HARLEQUIN
Агафонова С.В. Одесса
Добре

MALE – Winners
16. ANGELO VINCITORE
(AMULET SCHASTIA EGIPTJANKA & ARAGON LUNAYA DOLINA)
d.o.b. 15.05.2013, HARLEQUIN
Карнаушенко А.Б. Київ
Дуже добое

FEMALE
17. FLEUR PODAROK SUD`BY
(V-WILLIAM SHAKESPEARE IZ STAIRA & APRIL PODAROK SUDBY)
d.o.b. 01.10.2012, HARLEQUIN
Загария Т.В. Київ
Відмінно – 1, КЧК, ЧК, КС

Black, Mantled

FEMALE – Baby  
18. VANDA KERINFILIOS
(ULRIKA TERRA ALANO & ALEXANDER KERINFILIOS)
d.o.b. 24.04.2016, BLACK
Байрак И. Черкаси
Н/з

19. LAURA LUNAYA DOLINA
(VINCENT VAN GOGH-N DEL NORD OVEST & AFINA LUNAYA DOLINA)
d.o.b. 16.01.2016, BLACK
Кириченко О. пгт. Потоки
Перспектива (відмовілася показувати зуби)

MALE –  Junior
20. KRISTI DOG VECTOR VICTORIAN
(DOLCE DONNA LUNAYA DOLINA & ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA )
d.o.b. 28.11.2015, BLACK
Агафонова С.В. Одеса
Добре (жорстке відношення до пса)

21. KRISTI DOG VINIL VIP
(DOLCE DONNA LUNAYA DOLINA & ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA )
d.o.b. 28.11.2015, BLACK
Карнаушенко О.Н Київ
Добре

MALE – Intermedia
22. VINCENT VAN GOGH-N DEL NORD OVEST
(Russia-N Del Nord Ovest & Ottaviano Augusto-N del Nord Ovest )
d.o.b. 12.10.2014, BLACK
Кириченко О. пгт.Потоки
Дуже добре

FEMALE – Intermedia
23. BEATRIS DIOS DE LA VIDA
( AVRORA DIOS DE LA VIDA & MARASCHINO MODRY EFEKT )
d.o.b. 27.11.2014, BLACK
Судьбіна С. – Парфир’їв К. Київ
Відмінно – 1, КЧК, ЧК, КС, ВОВ, BISS 3

24. PRELESTNAY LADY

(VASHE SHASTE BOUNTY & VITYAZ HRABRY VOIN)
d.o.b. 29.04.2015, BLACK
Павляк Л. Стрий
Дуже добре

MALE – Open
25. АLEXANDER KERINFILIOS
(UNITA TERRA ALANO & JERAR-JOZEF TERRA ALANO)
d.o.b. 26.09.2014, BLACK
Байрак І. Черкаси
Відмінно – 1 КЧК

FEMALE – Open
26. ASTRA NERA IZ YURIEVGRADA
(DE FIONIX BLACK MAMBA & V.I.P.VON GIGANTIC BLAU)
d.o.b. 26.04.2013, BLACK
Партика Ю. Київ
Відмінно -1 КЧК

27. NAIADE DE GARABA
(DUBAI DES GEANTS DU BOCAGE & ENZO DA SERRA GRANDE)
d.o.b. 02.02.2014, BLACK
Судьбіна С. Київ
Дуже добре
FEMALE –  Winners

28. AFRODITA LEDI STAR
(DOLCHE DONNA LUNAYA DOLINA & DINO BADGIA TERRA ALANO)
d.o.b. 15.07.2014, MANTLED
Карнаушенко М. Київ
Відмінно – 1, КЧК

29. VIRGINIA GOLD DI STELLA ARDENS
(DOBRYNIA NIKITICH DES MONTS DE L’AUTAN & OLDBLUZ UVERTYURA)
d.o.b. 09.10.2011, MANTLED
Черкашина М. Київ
Відмінно- 2

30. DON-KARLEONE

(Мадам Мадлен с Аланов стаи & Ивар Змей с Аланов стаи)
d.o.b. 17.06.2013, BLACK
Пасько Е.Київ
Відмінно – 1, КЧК, ЧК, КК

FCI 235 (D). GREAT DANE / DEUTSCHE DOGGE

07.05.2016

Чемпіонат ВКП Німецький дог
 Ранг Переможець клубу
Judge ГОНЧАРУК Ольга Олексіївна (Україна)

Blue

FEMALE – BABY
1.YULANA PODAROK SUD’BY
(NASH RABDAN ARSALAN DEL AZART DOG & ORSIKA PODAROK SUD’BY) 
d.o.b. 31.01.2016
КБ, BEST Baby

Junior – MALE
2.VASSAL DOMINIK
(BRUSSEL DEL AZART DOG & MARTINIKA MAXIMA S ALANOV STAI)
нd.o.b. 29.07.2015
Н/з

FEMALE – Junior
3.VENIS SAPFIRA
(BRUSSEL DEL AZART DOG & MARTINIKA MAXIMA S ALANOV STAI)
d.o.b. 29.07.2015
Відмінно – 1, ЮКЧК, ЮПК

MALE – Intermedia
4.SHERVUD PODAROK SUD`BY
(BADEN-BADEN DEL AZART DOG & UNELMA PODAROK SUD’BY)
d.o.b. 23.08.2014
Відмінно – 1, КЧК, ПК, КП, ВОВ

FEMALE – Intermedia
5.CHARODEYKA PODAROK SUD`BY
(CASHMERE HAVENLY BLUE Margarejro FCI & URSULA PODAROK SUD’BY)
d.o.b. 11.08.2014
Відмінно – 1, ПК, КС, КС виставки

FEMALE –  Winners
6.VERNAYA SARA
(Повелитель Армада & Инь Сакура с Аланов стаи)
d.o.b. 11.11.2013
Відмінно – 1, СС

FEMALE – Champion
7.CHARITE PODAROK SUD`BY
(CASHMERE HAVENLY BLUE Margarejro FCI & URSULA PODAROK SUD’BY)
d.o.b. 11.08.2014
Відмінно – 1, КЧК

Fawn, Brindle

MALE – Champion
8.BIG BOY NUO GRAZUCIU
(TICHE NUO GRAZUCIU & EURO POWER BOY TOY)
d.o.b. 27.01.2010
Відмінно – 1, КЧК, ПК, КК, ВОВ

FEMALE – Intermedia
9.CHOCOLATA PODAROK SUD`BY
(CASHMERE HAVENLY BLUE Margarejro FCI & URSULA PODAROK SUD’BY)
d.o.b. 11.08.2014
Дуже добре

FEMALE – Champion
10. GRAN ALEGRIA TERRA ALANO
(OBRA DEL ARTE TERRA ALANO & EROS NUO GRAZUCIU)
d.o.b. 25.08.2014
Відмінно – 1, ПК, КС

Black, Mantled

MALE – Baby
11. KRISTI DOG VINIL VIP
(ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA & DOLCE DONNA LUNAYA DOLINA ) 
d.o.b. 28.11.2015
Кращій Бебі

FEMALE – Baby  
12.LEONCIA LUNAYA DOLINA
(VINCENT VAN GOGH-N DEL NORD OVEST & AFINA LUNAYA DOLINA)
d.o.b. 16.01.2016
Кращій Бебі

13. KRISTI DOG ARNI BLACK
(ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA & OLVIA)
d.o.b.  03.10.2015
Перспектива

MALE – Junior
14.BONYSLAV FROM DYNASTY OF NOBLE DOGS LN
(FAVORIT ELEN DOG KRAFT & DZESSI SCHASTLIVAYA ZVEZDOCHKA IZ MIRA GRYOZ )
d.o.b. 01.02.2015
Відмінно – 1, ЮКЧК, ЮПК, КЮ

FEMALE – Junior
15. IZOLDA LUNAYA DOLINA
(Luizador Edmon Dantes & Gertruda Lunaya Dolina )
d.o.b. 16.06.2015
Н/з

MALE – Intermedia
16. VINCENT VAN GOGH-N DEL NORD OVEST
(Ottaviano Augusto-N del Nord Ovest & Russia-N Del Nord Ovest )
d.o.b. 12.10.2014
Н/з

MALE – Open
17. DRUID DART STONE
(Дивар из Замка Шуст & Анакондa Царицa Змей )
d.o.b. 02.02.2014
Відмінно – 1,  КЧК, ПК

MALE – Champion
Кобели
18. DON-KARLEONE
(Ивар Змей с Аланов стаи & Мадам Мадлен с Аланов стаи)
d.o.b. 17.06.2013
Відмінно – 1, КЧК, в порівнянні – 2

FEMALE – Open
19. AFRODITA GRAND AMARISTO
(Fortissimo-A Del Castello Delle Rocche & Virginia Gold Di Stella Ardens )
d.o.b. 20.03.2014
Дуже добре – 2

20. VIRGINIA GOLD DI STELLA ARDENS
(DOBRYNIA NIKITICH DES MONTS DE L’AUTAN & OLDBLUZ UVERTYURA) 
d.o.b. 09.10.2011
Дуже добре – 1

FEMALE –  Winners
21.DYNASTIYA VANES
(Дивар из Замка Шуст & Анакондa Царицa Змей )
d.o.b. 02.02.2014
Відмінно – 1, КЧК

FEMALE – Champion club
22. DOLCE DONNA LUNAYA DOLINA
(Afina Lunaya Dolina & Мaestro Maximus Sakha-Muni )
d.o.b. 27.06.2012
Відмінно – 1, КЧК, ПК, КС

FEMALE – Champion
23. AMATERESY STAR ANELLI DOROTE
(Dino Badgia Terra Alano & ELLA ELIT DI TERRA ALANO)
d.o.b. 03.07.2009
Відмінно -1, КЧК

Harlequin

MALE – Bebi
24. KRISTI DOG VIERON DORIAN
(ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA &DOLCE DONNA LUNAYA DOLINA)
d.o.b. 28.11.2015
Б/О (хромав в ринзі)

MALE – Puppy
25. KRISTI DOG ARON KING
(ANGELO VINCITORE PER LUNAYA DOLINA & OLVIA)
d.o.b. 03.10.2015
Велика Перспектива

MALE – Champion
26. ANGELO VINCITORE
(AMULET SCHASTIA EGIPTJANKA & ARAGON LUNAYA DOLINA)
d.o.b. 15.05.2013
Відмінно – 1,  КЧК, ПК, КП, ВОВВIS – 1

FEMALE – Intermedia
27. AZARA FAVORITE GERL
(Dolche Donna Lunaya Dolina & Dino Badgia Terra Alano)
d.o.b. 15.07.2014
Відмінно – 1, СС

FEMALE – Open
28. FLEUR PODAROK SUD`BY
(V-WILLIAM SHAKESPEARE IZ STAIRA & APRIL PODAROK SUDBY)
d.o.b. 01.10.2012
Відмінно – 1, КЧК, ПК

FEMALE – Winners
29. JEZEL` LUNAYA DOLINA  
(Luizador Edmon Dantes & Gertruda Lunaya Dolina )
d.o.b. 14.01.2014
Відмінно – 1, КЧК

FEMALE – Champion
30. OSTROV CRIMEA NIRVANA
(Fortissimo del Castello delle Rocche & OSTROV CRIMEA MASANDRA)
d.o.b. 14.05.2013
Н/з

ВОВ  голубого окрасу SHERVUD PODAROK SUD’BY (Владелец: Загарія Т.)
ВОВ палевого-тигрового окрасу BIG BOY NUO GRAZUCIU (Несіна В.)
ВОВ чорного-мармурового окрасу ANGELO VINCITORE (Карнаушенко А.)

Краща собака виставки ANGELO VINCITORE (Власник: Карнаушенко А.)